Категорії розділу

Про наше місто [2]
Інформація [2]
Для web-мастера [2]
Інформація для веб-майстра: SEO, заробіток, CMS, html & css
Робота в Internet [3]
Юмор [1]

Фотоальбом

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 77

Пошук

Погода

Гороскоп

 

Статистика

Публікації

Головна » Статті » Робота в Internet

Основні умови роботи фрілансером

Основні умови роботи фрілансером

Один з найбільш чесних видів заробітка в мережі - віддалена робота або фріланс.  Ситуація, коли є замовник з одного боку, і виконавець з іншою. Вони ніколи не бачать друг-друга в очі, і спілкуються по Інтернету. Свідченням майстерності виконавця є його портфоліо - список вже виконаних замовлень. Чим ширше портфоліо виконавця, тим вище його шанс отримати замовлення у нового замовника. Продовження статті...

Для успішної роботи фрілансером необхідно:

1. Засоби комунікації з замовником. Будь-який фахівець обов'язково повинен мати хоч би один із засобів комунікації: електронну пошту, isq, mns і тому подібне. В оголошеннях про роботу дуже часто можна побачити: "Стукати лише в аську!" або "Обов'язково присилайте портфолио на адресу - щось там@где-то.ru". Краще за все мати власний сайт-візитку.


2. Наявність гідного портфоліо. Звичайно, якщо ти новачок, знайти роботу з першого разу буде задоволене важко. Рідкий замовник погодиться працювати з людиною без досвіду роботи. Хоч би пара хороших проектів має бути в твоєму портфелі, як вже згадувалось в нашій попередній статті про freelance.

3. Платіжні системи опляти праці. Наявність гаманця WebMoney, або Яндекс.Деньги, або будь-якого іншого способу для здобуття своєї оплати за працю. Дуже часто замовники не погоджуються на банківські і поштові перекази. Тому варто поклопотатися про це заздалегідь.

4. Комунікабельність і креатив. Уміти відповідати на пропозицію про роботу так, щоб зацікавити замовника. Коментарі типа: "Виконаю якісно і в строк" - не личать. Замовники цінують креатив, тому варто подумати над тим, як представити себе. Проте, головне тут - не перестаратися. Для більшості фриланс - це не лише альтернатива постійній роботі, але і можливість свободи вибору проектів і швидкого заробітку. Головний плюс фриланса - працівник має можливість планувати свій робочий день, не дивлячись на трудовий кодекс і в більшості випадків сам призначає собі зарплату виконуючи різні замовлення, він поповнює своє портфоліо, тим самим, підвищуючи довіру до себе в очах нового замовника.


Робота в Інтернеті має декілька неприємних аспектів:


1. Відсутність постійних замовлень. Це означає, що закінчивши один проект, не факт, що наступного ж дня у тебе з'явиться новий замовник. І навіть знайшовши такого замовника, немає жодної гарантії, що з ним вийде встановити робочі стосунки. Таким чином, інколи доводиться понервувати у пошуках роботи.

2. Виконання понаднормової роботи. Дуже часто фрилансеру в додаток до основної роботи за замовленням доводиться виконувати і інші завдання, які вимагає замовник. Це означає, що потрібно витрачати час на вивчення нових областей, і може, що навіть зовсім не захоплюють. Проте досвід ніде не перешкодить.

3. Ризик неотримання оплати. Так звані "кидали" все частіше і частіше публікують свої проекти, знаходять працівників, отримують результат і безслідно зникають. Тут вихід один - передоплата. Але не кожен замовник на таке погодиться. Серед фрилансеров також зустрічаються звичайні шахраї.

4. Одноразова робота. Для тих, кому важливе професійне зростання, спілкування з колегами в штаті має велике значення. Тому одиночна робота - це швидше поповнення портфолио, чим підвищення кваліфікації. Фрілансеру украй поважно підтримувати високий рівень знань, постійно освоювати нові області, бути в курсі новинок. Йому не можна професійно старіти він може лише удосконалювати свій досвід. Проте на будь-якому етапі роботи не варто забувати про камені і купину, що очікують будь-якого фахівця. Головне в його роботі - обережність із замовником, але абсолютна упевненість в собі. Дорога фрилансера ризикована, але як говоритися, хто не ризикує, той не п'є шампанського.


Категорія: Робота в Internet | Додав: Admin (04.06.2009) | Автор: Фрілансер
Переглядів: 3842 | Теги: заробіток, Дизайн, freelance | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0

Свіжі публікації

[11.04.2009][Про наше місто]
Рідне місто (0)
[03.06.2009][Для web-мастера]
Як "зацінити" власний сайт? (0)
[03.06.2009][Для web-мастера]
Ключові слова (0)
[04.06.2009][Інформація]
Корисна інформація (0)
[04.06.2009][Робота в Internet]
Фрілансери (0)
[04.06.2009][Робота в Internet]
Основні умови роботи фрілансером (0)
[11.06.2009][Юмор]
Дитяче порно (1)
[21.07.2010][Інформація]
Заборгованість у спадок (0)
[22.07.2010][Робота в Internet]
30 речей щоб стати фрілансером (0)
[15.07.2015][Про наше місто]
Нові сервіси порталу (0)