Категорії розділу

Про наше місто [2]
Інформація [2]
Для web-мастера [2]
Інформація для веб-майстра: SEO, заробіток, CMS, html & css
Робота в Internet [3]
Юмор [1]

Фотоальбом

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 77

Пошук

Погода

Гороскоп

 

Статистика

Публікації

Головна » Статті » Робота в Internet

Фрілансери

Fгееlаnсе - свобода заробітку

Один з найбільш чесних видів заробітка в мережі - віддалена робота. Ситуація, коли є замовник з одного боку, і виконавець з іншою. Вони ніколи не бачать друг-друга в очі, і спілкуються по Інтернету. Свідченням майстерності виконавця є його портфоліо - список вже виконаних замовлень. Чим ширше портфолио виконавця, тим вище його шанс отримати замовлення у нового замовника.

Все частіше і частіше в Інтернеті можна побачити оголошення: "Шукаю фахівців для виконання роботи видалено..."."Організація прийме на роботу програмістів. Можливо видалена співпраця.." і ще багато подібних пропозицій. Ключові слова тут "робота видалено". Саме це і криється під загальною назвою "фриланс" (або на англійському "Fгееlаnсе"). Відповідно працівник, що виконує роботу видалено, називає себе фрилансером. Звідки ж пішла ця назва і чому цей напрям стає все популярніше.

Походження назви

Слово "Fгееlаnсе " складається з двох англійських слів: Frее (вільний) і lаnсе (спис). Так в середні віки називали вільнонайманих воїнів, які шукали заробіток і самі вибирали, кому хочуть служити. Найчастіше вони наймалися на короткий термін, наприклад, на час військової кампанії, облоги міста або охорони торгівельного каравану. Положення фрилансера не носило тоді позитивного характеру, оскільки найманці служили за гроші, найчастіше тому, хто більше заплатить. При цьому їх діями не керував патріотизм, відданість або принципи, для них це була просто робота. Через століття відношення до фрилансу змінилося корінним чином.

Сучасний фрилансер - це фахівець (або аматор), який виконує роботу вдома, і отримує оплату по безготівковому рахунку.

Але як же замовник дізнається про людину в Інтернеті, який може і хоче виконати замовлення? А як спеціаліст дізнається про свіжі замовлення? Спеціально для цього існують фріланс-портали, де замовники виставляють свої проекти, а фрилансери пропонують свої кандидатури на їх виконання. В даний час існує безліч як російських, так і зарубіжних сайтів, де публікуються пропозиції про роботу. Досить лише реєструватися. Найцікавішими з них є:

www.freelance.ru

www.free-lance.ru

www.weblancer.net

Проекти там на будь-який смак - від набору тексту до розробки програмного забезпечення. Проте, не дивлячись на таку різноманітність, конкуренція серед фрілансерів дуже велика. Трохи статистики: в середньому до одного проекту (наприклад, проект по розробці WEB-сайту чи дизайн сайта) залишають приблизно 30 коментарів з пропозицією про співпрацю. Доволі часто фрілансеру доводиться залишати коментарі до декількох проектів, оскільки шанс, що виберуть саме його, невеликий (для фахівців з "середнім" портфолио). Чим більше ти виконаєш проектів, тим вище твій шанс на виграш замовлення.

Продовження слідує...

Категорія: Робота в Internet | Додав: Admin (04.06.2009)
Переглядів: 1984 | Теги: заробіток, Дизайн, freelance | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0

Свіжі публікації

[11.04.2009][Про наше місто]
Рідне місто (0)
[03.06.2009][Для web-мастера]
Як "зацінити" власний сайт? (0)
[03.06.2009][Для web-мастера]
Ключові слова (0)
[04.06.2009][Інформація]
Корисна інформація (0)
[04.06.2009][Робота в Internet]
Фрілансери (0)
[04.06.2009][Робота в Internet]
Основні умови роботи фрілансером (0)
[11.06.2009][Юмор]
Дитяче порно (1)
[21.07.2010][Інформація]
Заборгованість у спадок (0)
[22.07.2010][Робота в Internet]
30 речей щоб стати фрілансером (0)
[15.07.2015][Про наше місто]
Нові сервіси порталу (0)